POZOR: Změna emailů (viz kontakty)

Přerušení provozu školy

Motýlek > Pro rodiče > Přerušení provozu školy

Provoz naší mateřské školy Motýlek bude v době letních školních prázdnin přerušen:

21. července - 29. srpna 2025

Informace o náhradních MŠ v době přerušení provozu, zde

Vážení rodiče,
kdo budete nutně potřebovat v době uzavření naší MŠ Motýlek náhradní školku, věnujte zvýšenou pozornost následujícím informacím - první informace níže:

Vážení rodiče,
ředitelky mateřských škol, ve spolupráci se zřizovatelem, se opět rozhodly vyjít Vám vstříc při řešení situace, kam umístit děti zaměstnaných rodičů o letních prázdninách v době přerušení provozu vašich kmenových mateřských škol. I v letošním roce budou v průběhu měsíců července a srpna v provozu určené mateřské školy, které budete moci využít k umístění vašich dětí. Jelikož se bude jednat o nadstandardní režim provozu těchto mateřských škol, budou opět stanovena i kritéria pro možnost umístění dětí. Od 3. 3. 2025 budou k dispozici ve vašich kmenových mateřských školách podrobné informace o možnosti využití náhradního umístění. Získáte rozpis provozu určených mateřských škol, počet volných míst, kritéria a organizační pokyny k rezervaci míst. V letošním roce bude poprvé k rezervaci využit vám známý elektronický systém pro zápis do MŠ v Ústí nad Labem https://zapisms.usti.cz/, kde bude vytvořena sekce "Letní provoz". Naleznete zde informace z jednotlivých MŠ zařazených do náhradního provozu a k dispozici budete mít videomanuál s vysvětlením postupu rezervace místa v náhradní MŠ.

Upozorňujeme vás, že provoz náhradních mateřských škol bude rovněž omezen (z důvodu plánovaných oprav, malování, čerpání řádných dovolených zaměstnanců), proto bude i počet volných míst pro náhradní umístění vašich dětí limitován a předem stanoven.

Rezervace míst prostřednictvím elektronického systému https://zapisms.usti.cz/ bude zahájena v úterý 18. 3. 2025 v 10.00 hodin.

Ředitelky MŠ Ústí nad Labem


Zde máte k dispozici potřebné informace k letnímu provozu mateřských škol v Ústí nad Labem

- připomínáme, že rezervace náhradního umístění je možná v elektronickém systému pouze jeden den a to 18.3.2025

TABULKA MŠ UL - prázdniny 2025

4028.jpg


















Prázdniny 2025 - MŠ Ústí nad Labem, adresy MŠ

4029.jpg





















Prázdninový provoz mateřských škol v Ústí nad Labem - organizace rezervace míst, zde

4030.jpg